TOLLISAN-DOSTO OREGANO 12% 300ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 133,00 zł 133.00
ilość szt.
Zyskujesz 266 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

NOWOŚĆ!! Dosto-Oregano z nowym bogatszym składem oraz z olejami eterycznymi dla zdrowych dróg oddechowych!

“Być ciągle lepszym” tak można opisać Dostofarm, oznacza to rozpoznać potrzeby dnia dzisiejszego i jutra. Dostofarm wykorzystuje swoją wiedzę i  doświadczenie by ulepszać swoje  preparaty w sposób ciągły.  Istnieje ponad 150 różnych odmian oregano, z całkowicie różnymi właściwościami. Nie wszystkie gatunki są sobie równe. Właściwości oleju z oregano pochodzącego czy z tureckiego dzikiego zbioru czy z greckiej lub hiszpańskiej rośliny przyprawowej różnią się, a ich zastosowanie w sporcie gołębiarskim jest niewłaściwe i nie przynosi oczekiwanych efektów.

Firma Dostofarm Deutschland dysponuje wyjątkową, chronioną prawem, odmianą i tylko z niej pozyskuje olej oregano. Tylko olej Dosto-Oregano posiada te szczególne składniki i właściwości niezbędne dla gołębi pocztowych. Ponadto olej Dosto-Oregano jest ujednolicony w procesie produkcji, aby zawsze gwarantował ten sam niezawodny efekt działania. W składzie produktów Dosto-Oregano nie ma żadnych gotowych, syntetycznych olei oraz tanich zamienników. Olej Dosto-Oreganospełnia wszystkie normy jakości, a jego produkcja jest uregulowana prawem obrotu produktów leczniczych.

Dlatego jakość naszych nowych produktów Dosto-Oregano jest wyjątkowa. Stężenie wyciągu z oregano zarówno w postaci płynnej jak i sproszkowanej zostało zwiększone do 12%, a postać oleju do 3%. Skład wzbogacono olejkami eterycznymi, które mają bardzo korzystny wpływ na drogi oddechowe. Teraz używając produktów Dosto-Oregano możecie pozytywnie oddziaływać na przewód pokarmowy oraz dodatkowo na zdrowie górnych dróg oddechowych. Drożne górne drogi oddechowe są podstawą dla osiągania wszelkich sukcesów w sporcie.

Dosto Oregano Pulver 12%

Szczególną uwagę chcemy zwrócić na nowy Dosto Oregano Pulver 12%. Produkt ten posiada nie tylko wyższe stężenie wyciągu z oregano oraz nowe olejki eteryczne dla zdrowia dróg oddechowych ale również regularnie stosowany zapobiega rozwojowi bakterii E-coli a co za tym idzie ma działanie profilaktyczne w chorobie młodych gołębi.

Porównajcie stężenie substancji czynnych, masę netto, oraz również dawkowanie z preparatami Ropa innych producentów. Wówczas zauważycie, iż cena przemawia na naszą korzyść. Co najważniejsze wybierzcie Dosto-Oregano nie ze względu na cenę – ale na jej unikalną jakość.

Dosto Oregano Flüssig 12%

Dosto-Oregano Flüssig 12% dawkujemy 1ml na 3l wody. Prosto, tanio i wygodnie! Dosto-Oregano Flussig 12% może być codziennie podawana gołębiom do wody. Podczas pierzenia codziennie podawaj wszystkim ptakom Dosto-Oregano Flussig 12% w połączeniu z Tollyamin – rezultat?! Nowe piękne upierzenie. Zimą aplikuj Dosto-Oregano Flussig 12% trzy razy w tygodniu. Ostrzegam przed codziennym podawaniem zimą kombinacji Dosto-Oregano+ Tollyamin, wasze gołębie będą chciały wyrwać się z cel, tak szybko dojdą do formy.

W gołębniku hodowlanym Dosto-Oregano Flussig 12% podajemy trzy razy w tygodniu. Można ją podawać także codziennie – nie ma znaczenia czy gołębie w tym czasie siedzą na jajkach czy karmią młode. Odsadzonym młodym podajemy codziennie do wody płynną formę preparatu Dosto-Oregano Flussig 12%. Dodatkowo dwa razy w tygodniu dodawaj Quick do tej samej wody co Ropa. Dzięki tej kombinacji młode ptaki otrzymają wyższą ochronę przez chorobą młodych gołębi. Dzięki tej metodzie możemy zapewnić dobre wyniki w czasie lotów młodych.

Dosto Oregano Futteröl 3%

Dosto-Oregano Futteröl 3% jest podawany wyłącznie na karmę. Nie jest rozpuszczalny w wodzie! Jest to idealny produkt dla hodowców preferujących podawanie produktów poprzez karmę. Jedno naciśnięcie dozownika to 2ml oleju. Stadardowe stosowanie 5ml na 1kg karmy.

Dosto-Oregano Futteröl 3% jest doskonałym nośnikiem wszystkich preparatów w postaci proszku. W czasie lotów konkursowych podajemy w pierwszych trzech dniach po powrocie z lotu w połączeniu z Immunol. Gołębie w krótkim czasie dochodzą do rewelacyjnej formy. Puch opada a w celach znajduję się okrągły, twardy kał.

 

Dawkowanie

 

1ml na 3 l. wody

Składniki

 

Analiza:
surowy popiół 1,1%, surowy tłuszcz 0,2%, surowe białko 0,0%, surowe włókno 0,0%, Sód 0,4%, lizyna 0,0%, metionina 0,0%, wilgotność 14,2%

Skład:
1,2 propanodiol, chlorek sodu, chlorek potasu

Sensoryczne dodatki na litr:
Mieszanka naturalnych smaków 120.000mg (12%)

Uwagi

 

Po użyciu, natychmiast zamknąć (utrata smaku).
Przechowywać w temperaturze otoczenia ale nie są poniżej 10 ° C

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl